Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

Dámske kožené náramky

Publikované 24.02.2014 v 13:22 v kategórii Dámske kožené náramky, prečítané: 1261x

Galéria dámskych náramkov rôznych štýlov a farieb už v ponuke. Snažím sa vyrábať náramky podľa módnych trendov a podľa Vášho životného štýlu. Do ponuky som zaradila aj náramky prežitia - náramky s krvnou skupinou na želanie.
Aby ste náramkom mohli vyjadriť Váš postoj či individualitu, mám v ponuke náramky v klasickom štýle, extravagantnom, folklórne náramky, motorkárske náramky a náramky pre milovníkov koní. V ponuke sú už aj náramky záchrany, náramky prežitia s vašou krvnou skupinou.
Na svoje si prídu všetci, ktorí uprednostňujú prírodné materiály a kožené doplnky. Kožené náramky sa teraz tešia veľkej obľube u populárnych celebrít, sú veľmi trendy a originálne. Túžite aj vy po jedinečnom módnom doplnku? Inšpirujte sa na mojom blogu kozenenaramky.infoblog.sk. Náramky sa dajú vyrobiť podľa vášho obvodu zápästia, veľkosti udávané pri náramkoch sú v štandartných veľkostiach a sú určené hlavne na fotenie ako vzor pre dámske aj pánske foto galérie.

1. Prepletaný kožený náramok: náramok má celkovú šírku 2,9 cm a celková dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti zápästia. Tento unisex náramok sa dá vyrobiť aj v iných farbách: béžová, biela, hnedá, červená a modrá. Cena: 9,50€

kožený náramok prepletaný
Náramok v bielej farbe vo Vintage štýle - povrch náramku má použitý vzhľad.
kožený náramok biely prepletaný
prepletaný náramok

2. Kožený náramok - Pony náramok : kožený náramok pre milovníkov koní a jazdcov. Náramok je v prírodnej farbe a je na ňom vyrazený koník so žriebätkom. Náramok je široký 3,1 cm, hrúbka je 2 mm, dĺžka náramku je 23,2 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 14 a 17 cm. Cena 7,99€.

kožený náramok

kožený náramok s koníkom

3. Kožený náramok - Hearts: moderný náramok z tmavo červenej kože s ozdobným našitím kože čiernej farby s motívom kovových srdiečok a korálok. Pútavý a jedinečný dizajn s nádychom romantiky pre modernú ženu. Kožený doplnok, ktorý sa ľahko zladí s akýmkoľvek outfitom. Náramok je široký 4,50 cm, s hrúbkou 2 mm. Cena: 15€

červený kožený náramok
dámsky kožený náramok

4. Kožený náramok - Sovička: obľúbený štýl náramku so sovičkou v kombinácií so zelenou kožou. Farbu kože si však samozrejme môžete zvoliť podľa vášho gusta - dostupné farby sú čierna, červená, hnedá, béžová, biela a modrá. Na náramku je vypálené motto: Never give up. Vlastné motto alebo iný nápis si môžete navrhnúť sami:) Náramok je so zapínaním na cvočky, v šírke 4,5 cm a celková dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti vášho zápästia.
Cena: 15€

kožený náramok zelený
kožený náramok so sovičkou

5. Folklórny náramok : dámsky náramok so stuhou vo folklórnom štýle. Všetci priaznivci folklóru a folklórnych tancov si prídu na svoje. Náramok je široký 3 cm, s hrúbkou 4 mm, dĺžka náramku je 24,7 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Náramok sa dá zhotoviť samozrejme podľa vášho obvodu zápästia. Cena 8,50€.

folklórny náramok

damsky folklorny naramok

6. Dámsky kožený náramok - Nature : veľmi zaujímavý kožený náramok s kovovou ozdobou listu. Náramok vyjadruje lásku a úctu k prírode, ako aj ku všetkému živému na tejto planéte. Náramok je široký 2,6 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 25 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm (náramok podľa vášho obvodu zápästia) . Náramok je ozdobený drevenými korálkami v rôznych farbách, dvomi kovovými korálkami a ozdobným kovaním v tvare listu. Cena 10€.

dámsky náramok, Nature

damsky kozeny naramok, nature

7. Modrý náramok - Blue day : kožený náramok pre všetkých priaznivcov modrej farby. Je modrá vašou najobľúbenejšiou farbou? Tak potom tento náramok je ako šitý pre vás:) Náramok je široký 3,5 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 24,7 cm. Nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 14 až 17 cm. Každý náramok v tomto blogu sa dá vyhotoviť presne podľa vášho obvodu zápästia ako aj špecifických požiadaviek. Cena 10,99€.

modrý dámsky náramok

modry kozeny naramok

8. Dámsky náramok - Mašľa : hravý náramok v mladistvom štýle, ktorý osvieži akýkoľvek outfit. Kožený náramok zdobený mašľou ( talianska koženka), náramok je široký 3,1 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 23,4 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s priemerom 15 až 17 cm. Cena 10€

damsky naramok


dámsky náramok mašľa

9. Dámsky náramok - Red and white: dámsky kožený náramok obšitý červenou bavlnenou niťou. Náramok pôsobí veľmi originálne a nevšedne. Takýto kožený doplnok naisto upúta pohľady vo vašom okolí. Náramok je široký 3,9 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 24,2 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 11€.

biely damsky naramok

biely dámsky náramok

10. Dámsky náramok s menom : Náramok s menom podľa Vašeho želania. Perfektný darček pre vašich blízkych či priateľov. Tento štýl je aj obľúbený na rôznych akciách a podujatiach. šírka 3,1cm, s hrúbkou 3mm, dĺžka náramku je 25 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm (voliteľná veľkosť). Cena 9€.

damsky naramok s menom

dámsky náramok s menom

11. Modrý dámsky náramok - Closed circle: dámsky elegantný náramok z kože, ktorý znázorňuje kolobeh života. Zaujímavý modrý náramok z mäkučkej a ohybnej kože. Náramok je široký 3,9 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 23,8 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 10,99€.

damsky naramok

dámsky náramok

12. Dámsky náramok - Fashion bracelet: Dámsky čierny náramok z kože, na náramku je kovanie v tvare kvietku, drevené korálky v béžovej farbe pripevnené koženou oranžovou šnúrkou. Náramok je obšitý oranžovou melírovanou bavlnenou niťou. Náramok je ošetrený špeciálnym vodeodolným náterom a včelým voskom. Šírka náramku sú 2,9 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka  je 23 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 11,99€.

dámsky náramok-fashion bracelet

damsky naramok. fashion bracelet

13. Dámsky náramok - Jeans style: Dámsky náramok v kombinácií s riflovinou. Náramok sa perfektne hodí k rifliam a k riflovej bunde. Náramok je v romatickom štýle a originálne doplní kožený a aj riflový outfit. Náramok je široký 3,1 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 23,9 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 11,20€.

damsky naramok - jeans

dámsky kožený náramok -jeans

14. Kožený náramok - Camel bracelet: unisex náramok vo veľmi príjemnej svetlo hnedej farbe, ozdobený čiernymi piramídkami. Náramok je zároveň obšitý hnedou bavlnenou niťou a ošetrený špeciálnymi prípravkymi odolnými v určitej miere voči vode. Náramok je široký 3 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 23,1 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 10€.

damsky naramok z koze


náramok z kože

15. Dámsky náramok - Simple style: dámsky náramok v jednoduchom štýle. Náramok pre tie dámy, alebo slečny, ktoré si myslia že v jednoduchosti je krása:) Náramok je obšitý ružovou bavlnenou niťou. Samozrejme môžte si vybrať kontrastnú niť vo vašej obľúbenej farbe. Náramok je široký 3,4 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 24,3 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Samozrejme že máte na výber aj iné veľkosti podľa vášho obvodu zápästia.  Cena 11€. 
Páči sa vám viacej zapínanie v striebornej farbe, alebo v medenej? Kontaktujte ma v správe s vašou požiadavkou.

damsky naramok z koze

dámsky náramok z kože

16. Dámsky kožený náramok - Diamond: moderný dámsky náramok, ktorý vám bude na slnku hrať krásnymi odleskami v striebornej farbe:) Rozžiarte si deň týmto prekrásnym módnym doplnkom a budete originálne kdekoľvek sa pohnete. 
Náramok je obšitý ružovou obľúbenou niťou a ošetrený špeciálnym vodeodolným prípravkom. Avšak nezabúdajte, že kožené náramky a akékoľvek doplnky z kože, sa neodporúča vystavovať vode. Náramok je široký 3,4 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 24,3 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 15 až 17 cm. Cena 11,60€.

Dámsky kožený náramok

damsky kozeny naramok

17. Dámsky kožený náramok-Sunshine: moderný náramok zdobený korálkami a obšitý výraznou žltou bavlnenou niťou. Náramok je v tmavo hnedej farbe z veľmi mäkkej kože, ktorá sa ihneď prispôsobí vášmu zápästiu. Dámsky náramok, ktorý sa hodí do spoločnosti i na každodenné nosenie. Náramok s ktorým upútate pozornosť svojim originálnym štýlom.
Náramok je široký 3,9cm, dlhý 23,4cm s hrúbkou 2mm. Vyobrazený náramok je vhodný na veľkosť zápästia 15 a 17 cm. Pri iných požadovaných veľkostiach ma bez obáv kontaktujte. Voliteľná je aj farba cvočkov na zapínanie náramku. Cena je 11,55€.

damsky kozeny naramok

damsky naramok

18. Dámsky motorkársky náramok-moto náramok: kožený motorkársky náramok s vyrazenými ružami a chopperom. Náramok obľubujú hlavne dievčatá či ženy, ktoré jazdia na motorkách a nenechajú si ujsť ani jednu vhodnú príležitosť na jazdenie počas teplých dní v roku. Náramok je široký 2,9 cm, s dĺžkou  24,4 cm a hrúbkou 3 až 4 mm. Náramok je pre veľkostí zápästia 15 a 17 cm. Veľkosť je samozrejme voliteľná presne podľa vašich rozmerov zápästia. Cena 10€.

motorkarsky naramok

damsky motorkarsky naramok

19. Kožený náramok - Mexico :unisex náramok v modernom trendy štýle, so šírkou 2,9 cm. Celková dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti zápästia. Tento náramok sa dá vyrobiť aj v iných farbách: béžová, biela, hnedá, červená a modrá. Cena: 9,50€

čierny náramok dámsky
Náramok so šírkou 5 cm. Vzhľad náramku je dúhový dvojfarebný - čierno červený. Cena: 10,50€
dvojfarebný kožený náramok

20. Čierny dámsky náramok - Infinite Love: Prekrásny náramok, ktorý vyjadruje nekonečnú lásku:) Ideálny dámsky náramok pre nevyliečiteľné romantičky, ktoré veria v lásku na celý život. Krásny kožený doplnok na oslavu či párty, rande... Náramok je široký 2,4 cm, hrubý 2 mm a dlhý 24,4 cm. Náramok je zdobený červenými drevenými korálkami, kovaním Love a dvomi nekonečnami. Ozdoby sú prichytené na bielej koženej šnúrke. Cena: 13€.

romanticky damsky naramok

čierny dámsky náramok

21. Hnedý dámsky náramok - Patriot: náramok z kože s velúrovým spracovaním. Náramok je veľmi mäkučký a ihneď sa prispôsobuje kontúram zápästia. Náramok pre ženy a slečny, ktoré sa neriadia len písanými pravidlami a zároveň rešpektujú prírodu a jej rozmanitosť. Náramok je široký 4 cm, hrubý 2 mm, s dĺžkou 23,5 cm. Cena: 11€.

hnedý náramok dámsky

hnedý dámsky náramok

22. Dámsky kožený šperk - Brown Jewel: originálny kožený doplnok pre dámy aj slečny v hnedej farbe. Náramok je zdobený farebnou šnúrkou, ktorá je prepletená z oboch strán náramku. Nevšedný dámsky náramok pre neobyčajné ženy:) Náramok je široký 3,8 cm, hrúbka je 2 mm.. Dĺžka náramku závisí od obvodu vášho zápästia. Cena: 11,50€
dámsky náramok
damsky naramok

23. Dámsky moto náramok - motorkárska vášeň: veľmi moderný kožený náramok pre milovníčky motoriek. Kožený doplnok ako stvorený pre všetky motorkárky telom aj dušou. Náramok, ktorý už na prvý pohľad vyjadrí váš životný štýl bez ohľadu na ročné obdobie. Kožený skvost pre motorkársku sezónu a aj mimo nej. Tento náramok má šírku 4 cm, hrúbku 2 mm a dĺžka samozrejme závisí od obvodu vášho zápästia. Obrázok motorky je vyrazený a náramok je po obvode prepletený krikľavo ružovou šnúrkou. Cena: 12,50€

motorkársky náramok

24. Červený kožený náramok - Cherry : extravagantný dámsky náramok v prekrásnej višňovo červenej farbe, so zapínaním na cvoky. Netradičný kožený šperk, ktorý sa hodí hlavne na letné a jarné dni. Náramok je s pútavým dizajnom a moderne ladí s elegantným oblečením a je vhodný aj na každodenné nosenie. Moderný náramok z kože s luxusným vzhľadom. Šírka náramku je 6,9 cm, hrúbka 2 mm. Cena: 16,99€

červený náramok

kožený červený náramok

25. Dámske náramky - náramky so sťahovaním na šnúrku. Obľúbený štýl zapínania náramkov s viacerými voliteľnými veľkosťami na rôzne obvody zápästí. Tieto náramky boli vyrobené pre špeciálnu akciu TATTOO FEST ( 23. augusta 2014 vo Fiľakove ).

damsky naramok

damsky naramok
damske naramky

26. Dámsky náramok z kože - Vážka: krásny náramok z kože s velúrovým spracovaním a v tmavočervenej farbe. Náramok je robený na podobný štýl ako náramok s číslom 7. Zákazníčka si však priala vyrobiť náramok v jej obľúbených farbách. 
Vaša spokojnosť je pre mňa prvoradá a budem rada ak mi pošlete aj vaše fotky s náramkami a tak vyjadríte, že sa vám náramky páčia:) Foto spokojných zákazníkov nájdete v rubrike:    Kožené doplnky - moderné outfity
náramok

dámsky náramok

27. Náramky - Hawai :náramky so sťahovaním na šnúrku, s voliteľnou veľkosťou na rôzne veľkosti zápästí. Farbu šnúrky ako aj korálok si môžete vybrať podľa vašich najobľúbenejších farieb. Ceny náramkov sú rovnaké: 9€
Náramok s koníkom (šírka náramku je 2,9 cm )
dámsky náramok, s koníkom
Náramok s ružou (šírka náramku je 3,5 cm )
náramok s ružou
Náramok s menom (šírka náramku je 2,3 cm )
náramok s menom
Motorkársky náramok (šírka náramku je 4 cm )
motorkársky náramok
Kožené náramky- Dúha - Rainbow (šírka náramku je 3,2 cm )
náramok ružový
oranžový náramok
zelený dámsky náramok
farebné dámske náramky
farebný dámsky náramok
Hnedý náramok obšitý ružovou bavlnkou  (šírka náramku je 2,4 cm )
ružový náramok
Dámsky náramok s pyramídkami v zlatej farbe. Náramok má hrúbku 1 mm a je z mäkučkej kože, ktorá sa ihneď prispôsobí zápästu (šírka náramku sú 2 cm )
náramok s pyramídkami
Modrý náramok s drevenými korálkami (šírka náramku je 2,9 cm )
modrý kožený náramok

28. Detské kožené náramky : náramky veľkosťou a zvolenými motívmi sú vhodné pre deti. Náramky sú ohybné a pružné. Pestrofarebné detské náramky, ktoré vyčaria úsmev vašim ratolestiam:) Šírka takéhoto náramku sú 2 cm. Cena 4€.

náramky pre deti
detský náramok
29. Kožené náramky s krvnou skupinou - náramky záchrany: náramok na objednávku s vašou krvnou skupinou. Náramky sú obľúbené hlavne u ľudí s cukrovkou alebo motorkárov-bikerov...Názvy, mená a krvné skupiny sú do kože vypalované a môžete si vybrať na náramok vypáliť vaše meno, krvnú skupinu, typ motorky, alebo akýkoľvek nápis či obľúbené motto. Pri objednávaní náramku si môžete zvoliť aj celkovú šírku náramku, alebo zapínanie na cvočky (náramky na obrázku sú s uväzovaním na šnúrku - veľkosť uni). Výsledná cena za náramok je ovplyvňovaná šírkou náramku a spôsobom zapínania, ktorý si zvolíte.

Cena jedného náramku sa pohybuje od: 7€.


náramky prežitia

náramky s krvnou skupinou

náramky záchrany, náramky prežitia,

Komentáre

Celkom 13 kometárov

 • Lucia 03.03.2014 v 17:43 Ten náramok Love je prekrásny:)


 • Betka 04.03.2014 v 08:57 Krásne náramky :) šikovné ručičky :) Odporúčam každému :)


 • Alžbeta 03.04.2014 v 17:49 Nááááádherné sú všetky, no u mňa vyhráva náramok s menom :) !!!


 • Radoslav 22.04.2014 v 14:52 náramok 1-Love


 • Veronika Baluchová 03.09.2014 v 06:47 Closed circle


 • Danka Robová Novotná 03.09.2014 v 06:48 oprava- Diamond


 • Peter Gavlas 05.09.2014 v 09:26 Neter miluje kone, určite by ju potešil 2. Kožený náramok - Pony náramok


 • Janka 05.09.2014 v 13:26 Všetky sú nádherné neviem si vybrať :)


 • Valeria Petrovska 05.09.2014 v 17:23 su nádherné...kto ich robil má zlaté ruky


 • Anonymný 06.09.2014 v 18:04 Všetky su nadherne


 • Peter Maňák 11.09.2014 v 10:55 Kožený náramok - Pony náramok pre moju milovníčku koní :)


 • Monika svorenova 06.05.2016 v 20:30 Naramok chopper girl ... za 10 euri chcem ako objednam ?


 • kozenenaramky.infoblog.sk 06.05.2016 v 20:55 Kontaktujte ma prosím na e-mailovej adrese: kozenenaramky@gmail.com


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?