Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

Kožené doplnky - moderné outfity

Publikované 25.03.2014 v 15:03 v kategórii Kožené doplnky - moderné outfity, prečítané: 1219x

Kožený outfit je veľmi trendy už niekoľko rokov. Stále neutíchajúci módny trend oslovuje stále kopu ľudí všetkých vekových kategórií. Nezáleží na tom koľko máte rokov a ani na tom aký módny štýl práve vládne svetom. Kožené doplnky, kožené bundičky a iné doplnky výrobené z kože budú stále IN.
Koža sa dá kombinovať s rôznymi materiálmi, ako riflovina a ďaľšie vlnené i bavlnené materiály. Kožené doplnky a aj oblečenie sú preto stále veľmi obľúbenými kúskami v šatníku každej ženy.
Ani celebrity u nás či v zahraničí neodolali koženým bundám a doplnkom. Kožené náramky, ale aj náramky z iných materiálov nosia všade na akúkoľvek príležitosť. Takéto náramky sa dajú ľahko kombinovať so športovým a aj s elegantným štýlom oblečenia. 
Výber doplnkov, oblečenia, topánok či bižutérie je v dnešnej dobe už naozaj veľmi široký. Preto nie je vždy až také jednoduché vybrať si pre seba to najlepšie, niečo čo každému pristane, niečo čo vystihne vašu osobnosť a náladu.
Pripravila som pre vás na mojom blogu inšpirácie v oblasti módy, moderné a trendy outfity v kombinácií s koženými náramkami a inými módnymi doplnkami. V tejto rubrike nájdete aj foto galériu spokojných zákazníkov. Budem rada ak mi každý z vás pošle fotografiu s náramkom, ktorý si u mňa objednal. Pochváľte sa svojim novým náramkom:) Povzbudíte ma k novým nápadom a budem vedieť, že moja práca má zmysel:)

Štýlový kožený náramok pre jednu mladú slečnu:) Veľmi jej to pristane, čo poviete? Veľmi pekne ďakujem za fotku:)
damsky naramok

Čierny kožený náramok z ktorého sa teší jeden motorkár. Vidieť, že majiteľ má rád klasický štýl a jednoduchosť. Prajem veľa šťastných kilometrov a taktiež ďakujem za fotku.
pansky naramok

Náramok, ktorý si obľúbila pani Anna, ktorej tiež veľmi pekne ďakujem za fotky:) 
dámske náramky

Ďalší fanúšik motoriek, tento krát nežnejšieho pohlavia:) Vo foto galériach sa nachádza viac inšpirácií s motorkárskou tématikou. Stačí si len vybrať a originálny kúsok môže byť len váš.
motorkársky kožený doplnok

Náramky so znameniami sú veľmi obľúbené. Už ostáva len pár kusov! Majiteľka v znamení strelca sa už teší z nového náramku:)
náramok strelec

Ďaľší spokojný zákazník so špeciálnymi požiadavkami. Náramok vyrobený na mieru podľa vlastných predstáv.
kožený náramok na mieru

Kožený náramok v štýle celebrít - Náramok Johnny Depp <3     Nájdete v rubrike Pánske kožené náramky
naramky celebrit
Náramky z kože pre zaľúbených...pre neho a pre ňu:)
partnerske naramky

Kožené náramky pripravené na unikátnu akciu Tattoo fest, ktorá sa konala vo Fiľakove  23. augusta 2014. 
Tieto náramky boli venované ako sponzorský dar do súťaží v troch kategóriach : black and white
 small a old/new
Na tento prvý medzinárodný festival prišli predviesť svoje umenie špičkový tetovací umelci zo Slovenska , z Českej republiky, Maďarska, Španielska a Ameriky! Samozrejme bol pripravený aj bohatý hudobný program, tombola a mnoho iného:) Skvelá show!

tatoo náramok
                                                                           
kožené náramky na akciu
kožené náramky
farebné náramky
moderné náramkyKomentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?