Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

O značke - Lena Design

Publikované 11.02.2014 v 12:06 v kategórii O značke kožených náramkov, prečítané: 445x

Dovoľte aby som sa Vám predstavila. Volám sa Lenka a mojou záľubou je výroba kožených náramkov.

Myšlienka založiť tento blog s prezentáciou  náramkov, vznikla spontánne. Chcela som sa venovať tomu, čo ma baví a napĺňa. Vyštudovala som výrobu koženej galantérie v Partizánskom. Kladný vzťah k prírodným materiálom, ako je koža, mám už veľmi dlho.

Vždy ma bavila práca s kožou, vymýšľanie nových dizajnov, až po konečnú tvorbu. 

Rada by som Vám predstavila moju novú značku - Lena Dizajn. Všetky náramky sú jedinečné svojim dizajnom a originálne v každom detaile.


Rada by som priniesla pre slovenský trh niečo nové a moderné. Niečo čo zaujme každého. Ručne vyrábané výrobky nemusia byť vždy predražené , čoho je dôkazom aj tento blog. Veľkou myšlienkou tohto projektu je aj podpora slovenského trhu, ručnej výroby na slovensku a podpora firiem v našej krajine.

Všetky dizajny kožených náramkov sú vyberané veľmi starostlivo, aby som ulahodila každému z Vás. Nájdete tu veľa inšpirácií a rôznych štýlov. Kožené náramky v ponuke sa ľahko zladia so športovým či elegantným štýlom vášho oblečenia. 

Moja ponuka je široká, od extravagantných náramkov až po jednoduché modely.


kožené náramky-logo


Prosím rešpektujte autorské práva. Fotky na tomto blogu ako aj články sú výhradným vlastníctvom autora(majiteľa blogu). Akékoľvek porušenie autorských práv bude stíhané finančnou pokutou!


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?