Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

Pánske kožené náramky

Publikované 16.02.2014 v 13:12 v kategórii Pánske kožené náramky, prečítané: 3717x

Krásne kožené náramky v našej ponuke zhotovujem len podľa najnovších trendov. S týmito náramkami, bude in kdekoľvek. Náramky z kože sú stále trendy a vyjadrujú vašu individualitu. Veľmi rafinovane doplnia Váš outfit, športový ale aj elegantný. Hodia sa na každú príležitosť. Inšpirujte sa u nás. V ponuke sa už nachádzajú aj kožené náramky s krvnými skupinami-náramky záchrany.

Náramky sa dajú vyrobiť podľa vášho obvodu zápästia, veľkosti udávané pri náramkoch sú v štandartných veľkostiach a sú určené hlavne na fotenie ako vzor pre dámske aj pánske foto galérie.


1. Pánsky motorkársky náramok - kožený náramok pre motorkárov v prírodnej hnedej farbe. Kožený doplnok, ktorý skvelo doplní váš motorkársky imidž. Náramok je široký 4 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 28 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Všetky náramky sa dajú vyrobiť podľa vášho obvodu zápästia. Cena 13€


motorkársky náramok, born to ride


náramok kožený motorkársky


2. Metalový pánsky náramok - kožený náramok v metalovom štýle. Náramok je široký 5cm, hrúbka je 2 mm a dĺžka 26,3 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 13€


pánsky metalovy naramok


pansky metalovy naramok


3. Hnedý kožený náramok - Simple Style : jednoduchý pánsky náramok obšitý nitou, náramok je široký 4cm, hrubý 2mm, s dĺžkou 28cm. Nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20cm. Cena 12€.


hnedy pansky naramok


pansky hnedy naramok


4. Čierny pánsky náramok - Black soul : kožený náramok s jemne vyšúchaným povrchom pre dosiahnutie použitého vzhľadu. Náramok je čierno-zelený. Kovanie-nity a cvočky na zapínanie si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv, buď v striebornej farbe( viď obrázok ) alebo v medenej farbe. Perfektný doplnok pre moderných mužov. Náramok je široký 4,5 cm, hrúbka je 2 mm a dĺžka 26,5 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Samozrejme je tu možnosť vyrobiť náramok podľa vášho obvodu zápästia, ako aj pri ostatných náramkoch. Cena 15€


prerfektný kožený náramok

kozeny pansky naramok

náramok z kože pre pánov


5. Pánsky kožený náramok - Skull bracelet : ďaľší zaujímavý náramok pre motorkárov, ale aj pre ostatných drsných mužov, ktorí milujú slobodu a nezávislosť:) Náramok je široký 4cm, hrúbka je 3 mm a dĺžka 28 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s priemerom 18 až 20 cm(možnosť vyhotovenia náramku na mieru). Cena 15€.


pánsky náramok, skull bracelet


pansky naramok, skull bracelet


6. Pánsky náramok - Eagle: Náramok je obšitý svetložltou bavlnenou nitou, zdobený kovaním Eagle a prepletený béžovou koženou šnúrkou. Náramok je široký 3,9 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 27,8 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 13,99€. PREDANÉ


pansky kozeny naramok


pánsky náramok, Eagle


7. Pánsky náramok s menom: kožený náramok s Vašim menom. Meno aj typ písma podľa vlastného výberu. Vyobrazený náramok s menom Martin - náramok je široký 3,1 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 28 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 19 až 21 cm. Cena 9€.


pansky naramok s menom


pánsky náramok s menom


8. Pánsky náramok - Motto: unisex kožený náramok s vašim obľúbeným mottom, menom či nápisom podľa vašich predstáv. Náramok je široký 2,4 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti vášho zápästia.

 Cena 11 €


náramok s mottom

náramok, never give up


9. Hnedý náramok - ON THE WAY: pánsky kožený náramok zdobený kovaniami v striebornej farbe. Perfektný náramok, ktorý sa hodí k elegantnému ale aj k športovému oblečeniu. Náramok je široký 4 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 26,2 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 14€. 


pansky naramok


pánsky náramok - on the way


10. Náramok pre motorkárov: tento kožený náramok je v šírke 3 cm. Náramok je možné vyrobiť s názvom vašej motorky, rokom..., alebo iným nápisom na želanie. Skvelý unisex náramok pre všetkých motorkárov:)

Cena 12€


náramok pre motorkárov

motorkársky náramok

Yamaha kožený náramok


11. Náramok s lebkami: veľmi moderný pánsky kožený náramok zdobený tromi lebkami. Náramok, ktorý je momentálne IN a vždy zaujme svojim moderným a originálnym dizajnom. Náramok je široký 1,9 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 26,5 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 11€.


pansky naramok s lebkami


náramok s lebkami


12. Pánsky náramok - Moto náramok: pánsky náramok kombinovaný s hnedou a čiernou kožou. Náramok je zdobený kovaním striebornej farby a obšitý čiernou bavlnenou niťou. Šitie veľmi pekne zvýrazňuje a lemuje náramok a vytvára dojem mohutnosti tohto jedinečného a originálneho náramku. Náramok je široký 3,1 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 27,9 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 19 až 21 cm (voliteľná veľkosť podľa vašeho zápästia). Cena 15€


pansky naramok


pánsky náramok


13. Pánsky náramok - Indiana: pánsky náramok so stuhou pre tých najväčších dobrodruhov:) Koža je v prírodnej farbe, ošetrená špeciálnym vodeodolným prípravkom a včelým voskom. Náramok vhodný hlavne na denné použitie, pre uznávačov extravagancie a na zaujatie pozornosti. Zároveň sa dá veľmi ľahko kombinovať aj s jednoduchým štýlom oblečenia, čím docielite celkové osvieženie a zvýraznenie. Náramok je zároveň obšitý čiernou bavlnenou niťou.

Náramok je široký 3 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 26,9 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 10,50€.


pansky náramok -indiana


pánsky náramok


14. Pánsky kožený náramok - Horse rider: krásny náramok pre milovníkov koní a jazdcov. Náramok z prírodných materiálov a s prírodným motívom koní dokonale vyjadruje lásku k zvieratkám a k prírode. Tento náramok určite poteší všetkých, čo sa k prírode správajú s úctou a chránia ju. Náramok je široký 4 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 28,4 cm. Náramok je obšitý hnedou bavlnenou niťou.  Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18,5 až 20,5 cm. Cena 13€


pansky kozeny naramok


pansky naramok


15. Pánsky hnedý kožený náramok - Green Nature: moderný pánsky náramok ozdobený korálkami a zelenou koženou šnúrkou. Náramok je obšitý tmavo zelenou bavlnenou niťou. Tento pánsky náramok sa skvelo hodí na akúkoľvek príležitosť, k rifliam, k saku a na každodenné nosenie. Jednoduchý a zároveň rafinovaný vzor upúta pozornosť okolia a originálne doplní váš outfit. Náramok je široký 4 cm, dlhý 26,7 cm a hrubý 3 mm. Vyobrazený náramok je vhodný na zápästia s obvodom 18 až 20 cm. Pri iných veľkostiach ma bez obáv kontaktujte. Cena je: 11€.


pansky kozeny naramok


pánsky kožený náramok


16. Pánsky kožený náramok - Ornament: originálny kožený náramok s vyrazenými tromi rovnakými ornamentami. Klasický kožený náramok s jednoduchým motívom, ktorý sa ľahko zladí s akýmkoľvek oblečením. Náramok je široký 2,9 cm, dlhý 26,5 cm a hrubý 3 mm. Náramok je taktiež voliteľný podľa vášho obvodu zápästia. Cena 10€.


pansky kozeny naramok-ornament


pánsky kožený náramok-ornament


17. Motorkársky náramok - Chopper: pánsky kožený náramok pre motorkárov zdobený tromi chopper krížmi. Náramok je obšitý hnedou bavlnenou niťou a perfektne sa hodí o oblečeniu pre motorkárov. Veľmi vhodný kožený doplnok pre milovníkov motoriek a chopper štýlu. Náramok je široký 4 cm, dlhý 26,4 cm s hrúbkou 3 mm. Náramok je z mäkkej kože a ihneď sa prispôsobí vášmu zápästiu. Tento náramok je vyrobený na obvod zápästia 18 a 20 cm. Cena 15€.


motorkasky naramok


motorkársky náramok


18. Hnedý kožený náramok - Brown for men: hnedý pánsky náramok obšitý červenou bavlnenou niťou. Tri piramídky v striebornej farbe vytvoria rokerský imidž  a náramok sa zároveň hodí aj k elegantnému štýlu oblečenia.

Náramok je široký 3,5 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 27,3 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm,...podľa vašich požiadaviek. Cena 13€.


pansky naramok


pánsky náramok


19. Kožený náramok - Kontrast: výnimočný pánsky náramok z kože, ktorý si všimne každý vo vašom okolí. Jednoduchý dizajn s kontrastným šitím je výberom pre gavalierov, ktorí svojim šarmom a vyberanými spôsobmi očaria každú ženu:) Náramok vhodný na každú príležitosť. Náramok je široký 3,9 cm, s hrúbkou 3 mm, dĺžka náramku je 26,8 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 až 20 cm. Cena 13€.


pansky kozeny naramok


pánsky kožený náramok


20. Široký pánsky náramok - Aramis: špeciálny kožený pánsky náramok so šírkou až 13 cm.

Náramok kde sa spojila mohutnosť s jemnosťou. S týmto náramkom zaručene vystúpite z radu, odlíšite sa od ostatných a svojou originalitou vyrazíte všetkým dych. Nekonvenčný náramok pre nevšedných mužov. Náramok je široký 13 cm, s hrúbkou 2 mm, dĺžka náramku je 28,5 cm. Dve nastaviteľné veľkosti na zápästie s obvodom 18 cm a 23...podľa vašich požiadaviek. Cena 39,99€.


pansky naramok


široký pánsky náramok


21. Čierny pánsky náramok - Elegant: veľmi tenký pánsky náramok v obľúbenej čiernej farbe. Náramok, ktorý sa okamžite prispôsobí vášmu zápästiu. Elegantný štýl náramku, doplnený farebnými drevenými korálkami. Náramok pre mužov šitý na mieru v originálnom prevedení. Hrúbka náramku je 1 mm, dĺžka 26cm, šírka 3 cm. Náramok je obšitý bavlnenou niťou a ošetrený včelím voskom. Cena: 11€


čierny pánsky náramok


čierny náramok pánsky


22. Čierny pánsky náramok - Black amulet: kožený náramok v pôsobivej čiernej farbe. Náramok ako šitý pre mužov, ktorí majú silnú charizmu a za každých okolností si idú za svojom snom:) Takýto kožený doplnok sa dá kombinovať s čímkoľvek a nosiť sa dá na akúkoľvek príležitosť. Šírka náramku je 3,9 cm a hrúbka je 2 mm. Dĺžka náramku bude závisieť od obvodu vášho zápästia. Náramok je obšitý čiernou bavlnenou niťou. Cena: 13€.


čierny pánsky náramok


cierny pansky naramok


23. Biely pánsky náramok - Art Design: netradičný kožený náramok pre mužov, ale aj chlapcov s vyberaným vkusom. Neobyčajný náramok pre neobyčajné chvíle každodenného života, kde vládne rozmanitosť a neustála zmena. Originálny a pútavý dizajnérsky kúsok v bielej farbe a modrými čiarami. Náramok je obšitý modrou bavlnenou niťou a v strede je rozrezaný na dve časti. Náramok je z mäkkej a poddajnej kože. Šírka náramku je 4 cm a hrúbka je 2 mm. Pri objednávke je potrebné udať váš obvod zápästia. Cena: 11€.


biely náramok


biely pánsky náramok


24. Pánsky náramok - Wild Boar: kožený hnedý náramok v jednoduchom štýle, poprepletaný po obvode čiernou lesklou šnúrkou. Klasický štýl kožených náramkov, ktorý je už dlhé roky v móde a obľúbený u mužov bez rozdielu na vek. Jedinečný originál pre teba:) Náramok je široký 4 cm, s hrúbkou 2 mm a dĺžka náramku bude závisieť od zadaného obvodu vášho zápästia. Cena: 13,10€


pánsky náramok


25. Pánsky hnedý náramok - Janko : široký pánsky náramok z kože so zapínaním na dve pracky. Na pásy kože, ktoré prechádzajú cez náramok sa dajú dopísať názvy, mená, rok narodenia,....čokoľvek podľa vášho želania. Veľmi vhodný a originálny darček pre svojich blízkych. Šírka náramku je 7 cm, dĺžka 18 cm, s hrúbkou 3 mm. Náramok s voliteľnou veľkosťou.

Cena: 20€


pánsky náramok


26. Náramky - Hawai : náramky so sťahovaním na šnúrku, s voliteľnou veľkosťou na rôzne veľkosti zápästí. Farbu šnúrky ako aj korálok si môžete vybrať podľa vašich najobľúbenejších farieb. Ceny náramkov sú rovnaké: 9€


Partnerské náramky (šírka náramku je 3,5 cm )

partnerské náramky

Náramok Jánošík (šírka náramku je 3,9 cm )

hnedý náramok z kože

Čierny kožený náramok obšitý zelenou mentolovou bavlnkou (šírka náramku je 3,5 cm )

náramok kožený čierny

Partnerské náramky z kože - Dandy (šírka náramku je 3,3 cm )

náramky z lásky


partnerké náramky


27. Hnedý kožený náramok - Pyramids: úzky náramok v hnedej prírodnej farbe ozdobený kovovými pyramídkami. Skvelý darček pre chlapca alebo muža, ktorý má v obľube tento štýl. Náramok je so zapínaním na pracku v tej istej farbe ako aj pyramídky. Náramok je možné vyrobiť aj s pyramídkami v zlatej farbe. Šírka náramku je 2 cm a hrúbka 2 mm. Cena: 13€


náramok s pyramídkami


naramok s pyramidkami


28. Biely kožený náramok: elegantný náramok v bielej farbe so šírkou 2 cm. Náramok bol vyrábaný na objednávku podľa predstáv zákazníčky ako darček pre priateľa:) Zo zadnej strany náramku bol aj zamilovaný odkaz:) Cena: 10€


biely naramok


náramok biely


29. Pánsky kožený náramok - Johnny Depp : jedinečný kožený náramok, ktorý má veľmi v obľube preslávený herec Johnny Depp. Tento kožený šperk sa dá nosiť na rôzne príležitosti aj výnimočné udalosti. Zaujímavý šperk pre muža zo sveta šoubiznisu:) Náramok je široký 5 cm, hrubý 2-3 mm, s dĺžkou 17 cm. Cena: 23,50€


kožený náramok na mieru

kožený náramok z kože

pánsky náramok z kože


pánsky exkluzívny náramok


herec Johnny Depp


30. Pánsky kožený náramok - Asterix: kožený náramok pre pánov, ktorý majú radi dobrodružstvo:) Náramok je so zapínaním na pracky a skvelo sa hodí ako k rifliam tak aj k elegantnejšiemu oblečeniu. Skvelý dizajn náramku dopĺňa prešitie hnedou niťou a dve kovové pyramídky. Náramok je široký 5 cm, hrubý 2 mm, s dĺžkou 17 cm. Cena: 25,50€


kožený náramok pánsky

pánske kožené doplnky

pansky naramok pansky


31. Čierny kožený náramok s lebkami - Black: pánsky náramok z kože v tajomnej čiernej...náramok pre drsných chlapov, ktorí sa neboja ničoho...:) Náramok s tromi lebkami a dvojitým obšitím čiernou niťou, so zapínaním na cvočky. Náramok má šírku 4,5 cm, hrúbka 2-3 mm a dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti vášho zápästia. Cena: 16€


náramok s lebkami


pánsky náramok s lebkami


32. Kožené náramky s krvnou skupinou - náramky záchrany: náramok na objednávku s vašou krvnou skupinou. Náramky sú obľúbené hlavne u ľudí s cukrovkou alebo motorkárov-bikerov...Názvy, mená a krvné skupiny sú do kože vypalované a môžete si vybrať na náramok vypáliť vaše meno, krvnú skupinu, alebo akýkoľvek nápis či motto. Pri objednávaní náramku si môžete zvoliť aj celkovú šírku náramku, alebo zapínanie na cvočky (náramky na obrázku sú s uväzovaním na šnúrku - veľkosť uni). Výsledná cena za náramok je ovplyvňovaná šírkou náramku a spôsobom zapínania.

Cena jedného náramku sa pohybuje od: 7€.


náramok s krvnou skupinou

náramky s krvnou skupinou

náramky záchrany, náramky prežitia,


33. Pánsky kožený náramok - Brave Soul : čierny kožený náramok s tromi lebkami so zapínaním na pracku. Náramok je po obvode obšitý čiernou niťou, so šírkou 4,5 cm a s dĺžkou 19 cm. Náramok sa skvelo hodí ku koženému ale aj riflovému oblečeniu. Náramok vyrobený z kože nielen pre motorkárov ale pre všetky slobodné duše, ktoré sa neboja riskovať:)

Cena: 16,50€


kozeny naramok s lebkami


pansky naramok s lebkami


náramok z kože - tri lebky


34. Prepletaný kožený náramok: náramok má celkovú šírku 2,9 cm a celková dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti zápästia. Tento unisex náramok sa dá vyrobiť aj v iných farbách: béžová, biela, hnedá, červená a modrá. Cena: 9,50€


prepletaný kožený náramok

kozeny naramok prepletany cierny

35. Kožený náramok - Mexico: unisex náramok v trendy štýle, náramok má šírku 2,9 cm a celková dĺžka náramku bude závisieť od veľkosti zápästia. Tento náramok sa dá vyrobiť aj v iných farbách: béžová, biela, hnedá, červená a modrá. Cena: 9,50€


moderný čierny náramok


unisex náramok


36.  Kožené pánske náramky - náramky so sťahovaním na šnúrku. Obľúbený štýl zapínania náramkov s viacerými voliteľnými veľkosťami na rôzne obvody zápästí. Tieto náramky boli vyrobené pre špeciálnu akciu TATTOO FEST ( 23. augusta 2014 vo Fiľakove ).


náramok

pánsky náramok

panske naramky

pansky naramok

naramok

panske naramky

pánske náramky

pansky naramok

pánsky náramok

panske naramky


37. Kožené kľúčenky: kľúčenky vyrobené z pravej kože v rôznych farbách - béžová, hnedá, čierna, modrá, biela, žltá, červená. Kľúčenku je možné vyrobiť podľa vašich predstáv, s potlačou ruže, motorky, koňa, s nápisom podľa vašich predstáv....názvom auta, motorky, vašim menom, ....rokom narodenia. Možnosť výberu kovania v zlatej alebo v striebornej farbe.

Cena: 5€

kožená kľúčenka

kľúčenky, z kože
Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Maja 24.03.2014 v 16:21 Kupila som náramok priatelovi, velmi sa mu páčil.Možem len odporučiť


 • Lukáš Balucha 03.09.2014 v 06:43 wild boar


 • lucia 26.11.2014 v 16:08 Dobry den Lenka, kde by som si mohla naramky objednat?


 • kozenenaramky.infoblog.sk 27.11.2014 v 20:07 Dobrý večer Lucka. Kontaktujte ma prosím na e-mailovej adrese: kozenenaramky@gmail.com.
  Tam mi môžete napísať o aký náramok máte záujem.


 • Kristína 14.06.2015 v 21:54 Dobrý večer :) Ešte stále táto stránka funguje a je ešte stále ponúka si náramok objednať?Ak áno bola by som moc vďačná za odpoveď ďakujem :)


 • kozenenaramky.infoblog.sk 29.06.2015 v 21:04 Ano Kristínka , stránka stále funguje a je pravidelne aktualizovaná. Stačí ma kontaktovať na e-mailovej adrese: kozenenaramky@gmail.com


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?