Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

Poštovné a dodacie podmienky

Publikované 13.01.2014 v 22:43 v kategórii Poštovné a dodacie podmienky, prečítané: 568x

Tovar bude doručený slovenskou poštou. Dodávky tovaru sú realizované podľa došlých objednávok. Platba za tovar sa uskutočnuje bankovým prevodom na účet predávajúceho. Dodávka tovaru bude zrealizovaná po úhrade platby v prospech účtu predávajúceho.
Náklady na poštovné hradí kupujúci.
Výška poštovného je 1,90€. Pri objednávke tovaru nad 10 kusov je výška poštovného 2,50€.
Maximálna dĺžka dodania tovaru je 14 dní. Doba sa počíta od doby prijatia platby za tovar v prospech predávajúceho.
Storno objednávky: V prípade, že ste sa rozhodli objednávku stornovať, máte tak možnosť uskutočniť mailom, alebo telefonicky na čísle 0910 888 989.
Prevzatie tovaru: Pri prevzatí tovaru skontrolujte neporušenosť obalu. V prípade, že je obal poškodený, je potrebné aby ste na uvedenú skutočnosť upozornili a zásielku neprevzali. Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.
Vrátenie tovaruZakúpený tovar je možné vrátit v zákonom stanovenej lehote do 14 dní - zákona č. 102/2014 o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru. Lehota 14 dní sa počíta od dátumu prevzatia tovaru zákazníkom. Tovar vyrobený na zákazku zhotovený podľa osobitných požiadaviek kupujúceho alebo tovaru vyrobeného na mieru , nepodlieha reklamácií a vrátenia tovaru bez udania dôvodu v stanovenej lehote 14 dní. Dôvody uznania reklamácie: tovar vyrobený na iný obvod zápästia ako zadal zákazník, poškodené kovanie alebo šitie.
Predávajúci má povinnosť vrátiť uhradenú cenu za tovar bezhotovostne na účet do 15 kalendárnych dní od prevzatia reklamovaného tovaru.
Všeobecné ustanovenia: tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce z kúpnej zmluvy uzatvorenej medzi predávajúcim a kupujúcim, ktorej predmetom je kúpa a predaj tovaru na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho. Kupujúci odoslaním objednávky predávajúcemu potvrdzuje uzavretie kúpnej zmluvy medzi kupujúcim a predávajúcim a súhlasí s reklamačnými a obchodnými podmienkami, vzťahujúcimi sa k predmetu kúpnej zmluvy, čiže k predaju a dodaniu objednaného tovaru.
Predávajúci: Beáta Tryznová, A. Dubčeka 27/10, 965 01 Žiar nad Hronom, IČO: 40391272. DIČ: 1038637534
Bankové spojenie: IBAN SK55 8360 5207 0042 0318 0580 Mbank. E-mail: kozenenaramky@gmail.com
Kupujúci: fyzická osoba alebo právnická, ktorá je spôsobilá na právne úkony.

naramky panske

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?