Kožené náramkyTrendy kožené náramky - ručná výroba

Ručne vyrábané kožené náramky

Publikované 11.02.2014 v 12:46 v kategórii Ručne vyrábané kožené náramky, prečítané: 1181x

Ručná výroba kožených náramkov za skvelé ceny. Ručne vyrábané dámske aj pánske náramky z kože, ktoré pristanú každému. Cenovo dostupné pre každého za výborné ceny. Náramky v ponuke sú naozaj trendy a ľahko sa kombinujú s akýmkoľvek outfitom.
Tieto moderné náramky sú vyrábané z rôznych druhov koží, s moderne prepracovanými detailami, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Všetky náramky sú vyrábané ručne a cenovo sú naozaj dostupné pre každého.

V mojej malej dielničke neustále pracujem na nových dizajnoch a snažíme sa kombinovať moderné farebné kombinácie. Preto neváhajte a napíšte mi, čo sa Vám najviac páči a naopak, čo si myslíte, že tu ešte chýba. Vaše postrehy a reakcie sú pre mňa veľmi dôležité.

Onedlho v mojej ponuke nájdete množstvo noviniek a tipov pre nevšedné darčeky pre vašich blízkych, alebo len pre seba pre radosť. Trendové kožené náramky s menom podľa vašich požiadaviek a návrhov, sú už v ponuke:) Kontaktovať ma môžete na: kozenenaramky@gmail.com
Náramky sú s nastaviteľnou veľkosťou, väčšinou pre obvody zápästí 15cm až 17cm - pri dámskych modeloch a pri pánskych modeloch je rozmedzie väčšie - 18cm až 20cm. Preto si prosím dôkladne odmerajte vaše zápästie. V prípade väčšieho, alebo menšieho obvodu zápästia a šírky náramku ma kontaktujte na e-mailovej adrese kozenenaramky@gmail.com. Ak budem mať možnosť vyrobiť náramok podľa vašich požiadaviek, rada vyhoviem:)


Kožené náramky a ich údržba: kožené náramky sú z nealergických prírodných materiálov, sú veľmi príjemné na nosenie a nechladia pri styku s pokožkou. Údržba náramkov nie je náročná. Nedoporučuje sa priamy kontakt s vodou. Pri častom kontakte s vodou sa môže kožený materiál na náramkoch vyťahať, alebo stvrdnúť. Pri čistení sa odporúča použiť len navlhčená handrička s vodou, alebo pleťová voda na odstránenie škvŕn. Rôzne škrabance, ryhy po vlase zvieraťa sú prirodzenou súčasťou náramkov.


ručná výroba náramkov

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Anonymný 03.09.2014 v 06:34 Modrý s kamienkami :-)


 • Danka Robová Novotná 03.09.2014 v 06:36 Modrý s kamienkami


 • Veronika Baluchová 03.09.2014 v 06:37 modrý s kamienkami


 • Otília Čechová 03.09.2014 v 09:18 Čierny s krížom


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?